Відбулися туристичні змагання працівників освіти •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 18 •вересня• 2018, 13:37•

З метою підвищення професійної туристської майстерності педагогічних працівників і створення необхідних умов для пропаганди здорового способу життя 14 вересня 2018 року в Гусарському урочищі відбулися туристичні змагання працівників освіти Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнського району, організовані відділом освіти Новоукраїнської міської ради, відділом освіти, науки, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації та райкомом профспілки працівників освіти і науки України.

У змаганнях взяли участь 21 заклад. Під час відкриття туристичного зльоту кожна команда мала змогу представити себе, а потім і показати свою майстерність на таких дистанціях: "Смуга перешкод", надання першої медичної допомоги та на кращу стрільбу.

У загальному заліку І місце посіла команда Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад", II місце – Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6, III місце – філія Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 "Кропивницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".

Команди-переможці та призери в змаганнях та в загальному заліку були нагороджені грамотами та подарунками.

Усі учасники змагань отримали велике задоволення, набули практичних навичок туристичної майстерності та відпочили на природі.