День фізичної культури і спорту! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 11 •вересня• 2018, 18:40•

Спорт не знає кордонів, і це стосується не лише географічного поняття, а в тому числі й віку прихильників активного життя. Це підтвердили ветерани новоукраїнського спорту, які ініціювали проведення у нашому місті відкриту Спартакіаду ОТГ, спільно із міською владою організувавши її у День фізичної культури і спорту.

Досвідчені, але завжди молоді спортсмени мали змогу взяти участь у спортивно-ігровій програмі, яка  включала дисципліни: «Дартс», «Посадка картоплі», «Кидки м’яча на влучність у баскетбольне кільце та корзини», «Стійка у планці» та естафетах.

Призерами стали команди «Ветеран» і «Команда Віктора Петровича». Найактивнішими і найспритнішими стали: Петро Заворотній, Геннадій Червоненко та Руслана Ващенко, які були відзначені подарунками.

Ініціаторами цих змагань стали Новоукраїнська районна організація ветеранів в особі Шалацького Віктора Петровича та Руднєва Василя Васильовича.

Цього дня також були підведено підсумки спартакіади школярів «Дружба» 2017-2018 навчального року. У трійку призерів ввійшли Новоукраїнська ЗШ № 6, Новоукраїнський НВК № 8 та Новоукраїнська ЗШ № 4.

Наша громада завжди підтримує цікаві ідеї та ініціативи, які націлені на активний відпочинок і всебічний розвиток активних, творчих, креативних громадян.