«В єднанні – сила!» •PDF• •Друк•
••Субота•, 08 •вересня• 2018, 20:44•

Зробити нашу громаду комфортною та затишною для людей одне із пріоритетних завдань влади. «Сквер на Соборній» – спільний проект Новоукраїнської міської ради та міжнародної програми «DOBRЕ» покликаний втілити мрію багатьох новоукраїнців щодо облаштування у нашому місті затишного зеленого куточка для змістовного дозвілля.

Ініціативу Новоукраїнської міської ради  щодо створення у нашому місті універсального скверу, який буде розташований на вулиці Соборна біля храму Cв. Олександра Невського, підтримали партнери із міжнародної програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Більшу частину коштів для облаштування території буде надано за рахунок зазначеної програми за напрямком Місцевий економічний розвиток.

У ході реалізації проекту, враховуючи зручне розташування та наявність необхідних комунікацій,  будуть створені умови для відпочинку та змістовного дозвілля мешканців та гостей громади, зокрема: придбано мобільну сцену та звукосистему, реконструйовано алеї, клумби, оновлено зелені насадження, облаштовано місця для проведення ярмарок, фестивалів, виставок, майстер-класів, майданчиків для бізнес-форумів.

Це місце може стати одним із громадських центрів, зокрема розвитку туризму та осередком реалізації мистецьких  та бізнесових ідей, куточком не лише для відпочинку людей різновікових категорій, а й платформою реалізації креативних задумів. Поєднавши корисне і красиве, маємо привернути увагу до нашої громади туристів та інвесторів, щоб і надалі розбудовувати наше місто і сільські території громади.

Але кошти на реконструкцію парку, за умовами програми, будуть надані лише за фінансової участі громадськості Новоукраїнщини. Першочерговим етапом на шляху виконання проекту є замовлення дизайну парку, вартість якого складає 60 тис. грн.

Тож, у свою чергу, звертаємось до жителів, членів громадських організацій, керівників підприємств Новоукраїнської ОТГ з проханням підтримати дану ініціативу і стати частинкою зміни, яку хочемо бачити у своїй громаді.

Кошти можна перераховувати на рахунок: Новоукраїнська рада сільськогосподарських товаровиробників, інд. код 13762496, розрахунковий рахунок 2600476255, МФО 380805, ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", м.Київ

з позначкою «для парку».

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту за тел. 2-14-31.