Новоукраїнська міська рада оголошує конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •вересня• 2018, 07:58•

Конкурс проводиться з з 10 вересня до 10 жовтня 2018 року.

Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва,  у     т. ч. з числа учасників АТО, надається:

• Надання безвідсоткових кредитів суб’єктам підприємництва  через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області. Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області  надається шляхом співфінансування Новоукраїнською міською радою.
  • У формі компенсації відсоткових ставок на конкурсних засадах в розмірі 100% від загальної суми нарахованих відсотків по кредиту чи позиці в перший рік та 50%  від загальної суми нарахованих відсотків по кредиту чи позиці протягом другого року виплати кредиту чи позиці та не може бути спрямована на погашення будь-яких штрафних санкцій та/або пені за користування кредитами та позиками, інших штрафних санкцій.
  •

Визначення суб’єктів підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів міського бюджету будуть компенсовані відсоткові ставки або надана фінансова допомога через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області, здійснюється за результатами проведення конкурсу.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, та, зокрема:

створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо);

створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;

інше.

Право на компенсацію відсоткових ставок або отримання фінансової підтримки мають суб’єкти підприємницької діяльності, які:

- вирішили започаткувати власну справу або уже проводять підприємницьку діяльність;

- суб’єкти підприємницької діяльності мають робочі місця та планують створити нові робочі місця;

- дії яких спрямовані на легалізацію робочих місць.

Підтримка не може надаватися суб’єктам підприємництва, які:

- є кредитними організаціями, страховими організаціями, недержавними пенсійними фондами, професійними учасниками ринку цінних паперів, ломбардами;

- є нерезидентами України, за винятком випадків, передбачених міжнародними договорами України;

- здійснюють виробництво та/або реалізацію зброї, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, обмін валют;

-  здійснюють надання в оренду нерухомого майна, що є одним з основних видів діяльності;

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стадії припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- подали завідомо недостовірні відомості та документи;

- мають прострочену заборгованість з виплати заробітної плати, а також заборгованість перед державним і місцевими бюджетами та внесками до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- отримали фінансову допомогу з порушенням умов її надання або умов щодо цільового використання бюджетних коштів, що доведено в установленому порядку.

Суб’єкти підприємницької діяльності, які бажають отримати фінансову допомогу звертаються до конкурсній комісії  Новоукраїнської міської ради та заповнюють необхідні документи.

Основними критеріями під час визначення переможців конкурсу є: строк окупності та економічна доцільність проекту; збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів; соціальне значення проекту; обсяг прибутку та рентабельність виробництва; наявність робочих місць та кількість додаткових робочих місць, які планується створити, та витрати на створення одного такого місця.

У разі зацікавленості можна звернутися до Новоукраїнської міської ради за консультацією       (адреса: м.Новоукраїнка, вул. Покровська, 70 каб.3, тел. 2-16-36).