Розпорядження про скликання чергової тридцять п’ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 06 •вересня• 2018, 10:15•

Розпорядження

від  06 вересня  2018 року                                                              № 192

Про скликання чергової тридцять п’ятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять п’яту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 18 вересня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження Положення про відділ праці виконавчого комітету міської ради.

2)  Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради

з 01 жовтня 2018 року

3)  Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

4)  Про внесення змін до рішення міської ради від 14.03.2017 року № 421 "Про затвердження переліку  об'єктів комунальної власності
Новоукраїнської територіальної громади ".

5) Про утворення ритуальної служби при Новоукраїнському ЖКП.

6)  Про затвердження мережі навчальних закладів Новоукраїнської міської ради на 2018/2019 навчальний рік.

7)  Про погодження призначення завідуючої ДНЗ "Зернятко".

8) Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу освіти у сфері культури (ПСМНЗ).

9) Про звіт територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району Кіровоградської області.

10) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

11) Про розгляд  клопотань.

12)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

13)  Про внесення змін до Положення про сектор містобудування та архітектури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

14)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 12 та 14 вересня 2018 року.

Міський  голова                                                         О. Корінний