Україна починається з тебе! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 06 •вересня• 2018, 09:18•

3 вересня 2018 року в читальній залі центральної бібліотеки міста вже традиційно на перший урок зібралися учні – на цей раз 11кл. ЗШ№ 6. Цьогоріч основний лейтмотив та ідея першого уроку  «Україна починається з тебе!». Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави.

Діалог “Розкажемо Європі про себе” … - присвячувався Європі та Україні: що можемо розповісти європейцям про свою країну, пошуку відповідей на запитання, що ж ми вважаємо своєю малою Батьківщиною - місце, де народилися і живемо – наше місто, а також що є неповторним на Новоукраїнщині, чим можемо пишатися. Пригадали історію міста і сучасний розвиток Новоукраїнської ОТГ.

В рамках проектів "Моя земля – початок  України»  та  «Новоукраїнщина моя від А до Я. Відомі земляки» відбулося знайомство молоді з  видатними постатями громадсько-політичного, військового, культурно-мистецького середовища Новоукраїнщини.  Це майже невідомі  учнівській молоді імена: Василь Недайкаша і Фотій Мелешко, Іван  Похитонов  і  Феодосій  Козачинський,  Юрій  Дмитренко і Григорій Гусейнов, Поліна Страшнова і Раїса Сергієнко,  Петро  Козловський  і  Віталій Либа;  Фанні Зборовська і Лариса Шавініна  та інш.

До дитячої філії Новоукраїнської центральної бібліотеки на свій перший урок «Відкрий для себе Україну» завітали учні 6-а та 6-б класів НВК - гімназії «Лідер».

Учні познайомились з географічним положенням України на карті Європи, її славним історичним минулим та європейським майбутнім. Зацікавило всіх відео про те, чим незвичайна наша країна. У виконанні дітей звучали вірші про Україну, а бібліотекар представила літературу про Україну, як європейську державу з книжкової виставки «Україна: шлях до Європи».

Розділившись на чотири команди, шестикласники взяли участь у цікавому квесті та демонстрували свої знання гербів українських областей, державного устрою та державних свят України.

Учасники квесту показали вміння працювати в команді та підтвердили, що є справжніми українцями, які знають і поважають історію та культуру своєї Вітчизни.