Боротьба із шкідливими рослинами – спільний обов’язок •PDF• •Друк•
••Четвер•, 06 •вересня• 2018, 07:30•

У Новоукраїнці проведено спільні заходи за участю спеціалістів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, районного відділу поліції та головного спеціаліста-державного фітосанітарного інспектора відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки щодо запобігання поширенню карантинної рослинності.

Було проінспектовано вулиці Лугова та Водоп’янова, мешканцям яких роз’яснено про відповідальність за недотримання вимог законодавства та правил благоустрою  щодо карантинної рослинності. Чотирьом власникам домоволодінь вручено приписи у зв’язку із масовим забур’яненням їх земельних ділянок, зокрема шкідливими рослинами, які спричиняють негативний вплив на здоров’я людей.

Варто зазначити, що порушення законодавства щодо поширення карантинної рослинності передбачає не лише попередження, а й штрафи, тому звертаємося до громадян та керівників і власників підприємств подбати про благоустрій підконтрольних територій.

Для ліквідації амброзії та іншої карантинної рослинності на територіях, які обслуговуються комунальними підприємствами, міською владою додатково виділено кошти у сумі 50 тисяч гривень для фінансування зазначених робіт.