ФК «Новоукраїнка» вдруге поспіль виборов Кубок Кіровоградської області з футболу серед ветеранських команд •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 28 •серпня• 2018, 15:26•

24 серпня на центральному стадіоні міста Новоукраїнка відбувся фінальний матч Кубку Кіровоградської області з футболу серед  ветеранських команд, присвячений пам'яті  Анатолія Івановича Кравченка, між командами ФК «Новоукраїнка» та ФК «Новгородка».

Почесне право підняти прапори перед початком матчу було надано  представникам команд-учасниць: капітану команди ФК «Новгородка» Олегу Вєтрову, легенді новоукраїнського футболу Миколі Лапі, капітану команди, яка стала чемпіоном у першості області з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. Богдану Корінному, та капітану команди, яка стала бронзовим призером першості області з футболу серед юнаків2005-2006 р.н. Іллі Здохлію.

Спортсменів та вболівальників привітали голова Кіровоградської обласної Федерації футболу  Кіровоградської області, член Федерації футболу України Віктор Безсмертний та Новоукраїнський міський голова, голова Новоукраїнскьої міської федерації футболу Олександр Корінний, які побажали командам гарної гри, а вболівальникам – чудового видовища.

На шляху до фіналу ФК «Новоукраїнка» на домашньому полі переміг олександрівський «Тясмин» з рахунком 4:2, а у матчі-відповіді закріпив свою путівку до фіналу з рахунком 5:2. Голи у складі нашої команди забивали: Руслан Красовський, Валентин Великий, Валерій Римчук, Ігор Ніколаєнко, Юрій Лебединський.

ФК «Новогородка» у першому матчі на виїзді переміг новоархангельський «Арсенал» з рахунком 1:0, а на домашньому полі перемога у матчі-відповіді була ще впевненішою  - 2:0.

Фінальна гра проходила за безперечної переваги новоукраїнських футболістів, про що свідчить і рахунок  - 4:1. За нашу команду відзначились двічі Валерій Римчук, Олександр Корінний та Валентин Великий.

Тож футбольний клуб «Новоукраїнка» став володарем Кубку Кіровоградської області з футболу серед  ветеранських команд та отримав золоті медалі турніру. Нагороджуючи переможців та учасників змагання, голова Кіровоградської обласної Федерації футболу Віктор Безсмертний подякував Новоукраїнському міському голові, голові Новоукраїнської міської федерації футболу Олександру Корінному та усім, причетним до організації футбольних турнірів та розвитку футболу у Новоукраїнській громаді.

Олександр Корінний подякував вболівальникам, гравцям та меценатам ФК «Новоукраїнка» за спільний вклад у перемогу команди, за другу поспіль перемогу у Кубкові області з футболу серед ветеранів пам'яті А. І. Кравченка.

Кращим гравцями визнано Миколу Лапу та  Руслана Дарабанова, яким вручено призові сертифікати від приватного підприємства "Сіті Пайп Инжиниринг", що входить до групи компаній «Ельпласт»  та  приватного підприємця Олега Давидова.

ФК "НОВОУКРАЇНКА"  дякує  за  всебічну  підтримку  депутатському  корпусу  Новоукраїнської  міської  ради, керівнику ТОВ «Нива-Н» Віталію Миколайовичу Згамі, депутату  обласної  ради  Володимиру Вікторовичу Арсірію, народному депутату України Станіславу Семеновичу Березкіну, директору ТОВ  "Зоря" Ігорю Олександровичу Литвиненку, керівнику фермерського господарства «Землероб» Станіславу Леонідовичу Косенку, приватним підприємцям Ігорю Олександровичу Свірщевському,  Андрію Олександровичу Уманцю, Олегу Анатолійовичу Давидову, Анатолію Борисовичу Савченку та Юрію Вікторовичу Балану, приватному підприємству "Сіті Пайп Инжиниринг" в особі директора Сергія Сергійовича Шлапака.