У Новоукраїнській ОТГ проводяться роботи по ремонту доріг •PDF• •Друк•
••Четвер•, 16 •серпня• 2018, 22:38•

Літо 2018 року, на відміну від минулорічного, було щедрим на зливи. Але проливні дощі це не лише живильна волога. Понаднормові опади зводили нанівець багаторічні роботи комунальників щодо утримання у придатному стані дорожніх покриттів. За кілька годин зливових дощів підсипкові матеріали, а подекуди і асфальт, опинялись у найближчих ярах, вимивались до річки або на проїзджу частину інших доріг. Кілька десятків вулиць громади, як у місті Новоукраїнка, так і у інших населених пунктах ОТГ, стали майже непроїзними. Міська влада, як і було обіцяно, здійснює їх відновлення.

Станом на 16 серпня відновлено дорожнє покриття: вул. Калинова,  вул. Сєрова, вул. Січових Стрільців, пров. Гастелло, вул. Гризодубової та спуск до кладки, вул. Чорновола, більша частина вул. Різдвяна, частина вул Трояндова, вул. Крилова, з’їзд вул. Мокряка, вулиці у селах Воронівка, Єгорівка, Сотницька Балка, Єгорівка, Новоолександрiвка.

Значно сприяє економії часу та фінансів при виконанні  відновлювальних робіт спеціалізована техніка, придбана Новоукраїнською міською радою для ЖКП. Немає необхідності очікувати грейдер та сплачувати досить великі кошти за виконання ним робіт, адже тепер комунальне підприємство самостійно здійснює грейдерування доріг.

Але було б не можливо охопити такий величезний об’єм робіт без людей  небайдужих до проблем громади. Дякуємо всім, хто долучився до спільної роботи: депутату обласної ради Володимиру Арсірію, депутату міської ради Станіславу Косенку, керівнику ТОВ «Зерновик» Володимиру Ігнатенку, керівнику ТОВ «Нива» Віталію Згамі, представникам сільськогосподарських підприємств: ТОВ"Воронівське"-Довбиш Інні, Ф.Г."Фефелоф"-Фефелову Володимиру, Ф.Г."Віват"-Бузяну Миколі, СТОВ"Кіровоградське"-Гультяєву Володимиру, Ф.Г."Гросул"-Гросулу Володимиру, Ф.Г."Єгорівське"-Гросулу Костянтину.

Роботи по відновленню вулиць продовжуються, зокрема здійснюється вимощення бруківки на вулиці Набережна. Як показує практика, бруківка найбільш стійка до вимивання водою, а її обслуговування – економніше ніж вулиць з іншим покриттям.