ФК «Новоукраїнка» впевнено переграв «Олімпік» з Кропивницького з рахунком 4:2! •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •серпня• 2018, 23:29•

8 серпня відбувся перенесений  матч  10-ого  туру ІІ кола 28-ого чемпіонату області з футболу серед  аматорських команд, у якому зустрічались ФК «Новоукраїнка» та ФК «Олімпік» з міста Кропивницький.

У емоційному, напруженому та видовищному матчі новоукраїнські футболісти перемогли із рахунком 4:2. Хет-триком відзначився капітан ФК «Новоукраїнка» Вадим Кріт, а остаточно закріпив перемогу за нашою командою Костянтин Кулаковський, який забив четвертий гол у ворота суперників.

Вболівальники, які заповнили трибуни Центрального стадіону міста Новоукраїнка, щиро вітали із перемогою земляків, радіючи успіху наших спортсменів.

Подякував за самовіддану гру футболістам президент ФК «Новоукраїнка», Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. Також Олександр Олександрович зазначив, що великий вклад в успіхи нашої команди вносять тренери, працівники спортивної школи та представники соціально відповідального бізнесу, мешканці Новоукраїнщини, яким не байдужий спорт, особливо футбол.

ФК "НОВОУКРАЇНКА"  дякує  за  всебічну  підтримку  депутатському  корпусу  Новоукраїнської  міської  ради, депутату  обласної  ради  Володимиру Вікторовичу Арсірію, народному депутату України Станіславу Семеновичу Березкіну, директору ТОВ  "Зоря" Ігорю Олександровичу Литвиненку, керівнику фермерського господарства «Землероб» Станіславу Леонідовичу Косенку, приватним підприємцям Сергію Сергійовичу Шлапаку, Віталію Миколайовичу Згамі, Ігорю Олександровичу Свірщевському,  Андрію Олександровичу Уманцю, Олегу Анатолійовичу Давидову, Анатолію Борисовичу Савченку та Юрію Вікторовичу Балану.

Зокрема, підприємцем Олегом Давидовим встановлено приз кращому гравцю матчу зі складу ФК «Новоукраїнка». Сертифікат на отримання призу,  згідно з рішенням тренерського штабу та вболівальників по завершенню матчу вручено капітану ФК «Новоукраїнка» автору трьох голів у ворота суперника  - Вадиму Кроту.

Шановні   вболівальники!

Наступний матч чемпіонату області  на нашому стадіоні відбудеться у суботу, 18 серпня.

У  цей  день,  в рамках 12-ого туру,  ФК "Новоукраїнка"  прийматиме на своєму полі кропивницький  «Технополь».

Початок  матчу о 18 год.  00 хв.

Запрошуємо прийти на стадіон та підтримати нашу команду.