У Новоукраїнці відновлено атлетичний майданчик. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •липня• 2018, 15:50•

Від сьогодні любителі спорту мають ще одну локацію, де  проводитимуть свої тренування. Це не новий спортивний об’єкт, а майже з нуля відновлений комплекс тренажерів, на місці колишнього антивандального майданчика біля Новоукраїнської  ЗШ №6, який кілька разів ламали недобросовісні громадяни.

За кошти Новоукраїнської міської ради та силами житлово-комунального підприємства було встановлено стаціонарні тренажери. Це не набір випадкових спортивних снарядів. Щодо кожного з них виконавці робіт радились із спортсменами та підібрали саме те обладнання, яке необхідне для атлетів та встановили його так, щоб було зручно та безпечно виконувати різноманітні комплекси вправ.

Сам майданчик огороджений та засипаний річковим піском, облаштований лавками для сидіння, поруч баскетбольний та футбольний майданчики, центральний стадіон із біговою доріжкою – все, що необхідно для занять спортом.

Будемо сподіватись, що зацікавленість любителів спорту та здорового способу життя не обмежиться самим використанням спортивних снарядів. Дотримання чистоти (хоча б не смітити), бережне ставлення до обладнання та небайдужість до проявів вандалізму, дозволить використовувати  спортивний майданчик успішно та довго.