Мандрівка в країну золотих пляжів •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •липня• 2018, 10:54•

Країна золотих пляжів, теплого  моря, таємничих гір та чистого повітря гостинно зустріла  команду  з Новоукраїнки!!!  Південне  містечко  Кітен, що означає «потопає в зелені» ,  став на 8 днів домівкою для учасників хореографічного колективу «Школа танцю «Натхнення»(керівник Ірина Рубля), активних членів парламенту дітей та молоді Новоукраїнської  ОТГ (координатор Людмила Білокоз),  юних співачок  Вікторії Варехи (педагог Наталія Білуха) , Дар’ї  та Софії  Тоток (педагог Альвіна Олійник),  батьків дітей.

Вже стало доброю традицією мандрувати та відпочивати таким тандемом.  Адже танцюристи, вокалісти та юні парламентарі  активно приймають участь у багатьох заходах на теренах України і ця подорож була нагородою за їх активну діяльність.

На фестиваль-конкурс   «Морська фантазія» ми завітали до міста Лозинець. Дійство  розпочалося  4 липня урочистою ходою. Танцювальні колективи пройшлись  центральною вулицею  міста до площі. Учасники та групи підтримки  йшли колоною, яка привертала до себе увагу ще здалеку. Наші учасники так скандували Україна та Новоукраїнка, що українці, які працюють та відпочивають в цьому містечку, прийшли підтримати наших учасників.

Виступи наших юних танцюристів та співаків  був вдалим , і про це свідчать  нагороди.

• · Хореографічний колектив «Школа танцю «Натхнення» - І місце в номінації Естрадний танець.
  • · Вареха Вікторія  - І місце  (вікова категорія  10-12 років)
  • · Тоток Софія – ІІ місце (вікова категорія  10-12 років)
  • · Тоток Дар’я – І місце (вікова категорія 14-17років)

Також діти отримали відзнаки в рамках болгарського фестивалю «FOLK  NUANCE»

Хочемо подякувати нашій групі підтримки – ви найкращі, найшаленіші, ви підтримували всі  колективи з України!!!  За це я вдячна юним парламентарям та батькам учасників фестивалю.

Продовжився відпочинок  мандрівкою  у м. Созополь.  Діти разом із батьками мали можливість пройтись старовинними вуличками, почути про цікаві історичні події, які відбувалися на цій території, придбати цікаві сувеніри та зробити незабутні фото.

Вісім чудових днів ми відпочивали, фестивалили, мандрували.

Засмага на тілі ще довго нагадуватиме дітям та їх  батькам  про незабутній відпочинок у Болгарії, знайомство з новими друзями, досягнення успіхів, гучних овацій та яскравих вражень від фестивальної атмосфери.

Ми не казали Болгарії   прощавай, ми говорили до зустрічі!!!!