Ще три дорожні знаки не витримали «натиску» хуліганів. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 10 •липня• 2018, 15:34•

Протягом року більше ста дорожніх знаків  було встановлено для налагодження  безпеки водіїв та пішоходів у Новоукраїнській міській ОТГ. Адже одним із головних елементів дотримання  правил дорожнього руху є суворе слідування дорожнім знакам, спрямоване на збереження життя і здоров’я учасників руху.

Але вже не вперше за останні кілька місяців громадяни, які не можуть впоратись із надлишком сили, ламають опори дорожніх знаків. Навесні  постраждав вказівник пішохідного переходу, а минулими вихідними нестриманої люті чи браку виховання вистачило вже на три знаки, що були встановлені на вулицях Івана Богуна та Піщанобрідська.

Знищені дорожні знаки це не лише спільні з вами кошти, які могли бути спрямовані на будівництво тротуарів, ремонт доріг, освітлення вулиць - через відсутність зрозумілих умов проїзду чи переходу, спричинених руйнуванням вказівників, правопорушники створили небезпечну ситуацію для учасників дорожнього руху. Тож, у випадку дорожньо-транспортної пригоди, хуліганам доведеться нести відповідальність ще й за спричинені моральні та матеріальні збитки.

Закликаємо мешканців нашої громади не бути байдужими до проявів вандалізму, адже від дій правопорушників зазнати шкоди може будь-хто, у тому числі і кожен з нас або близькі нам люди.

Біля кожного знаку чи іншого інфраструктурного об’єкту поліцейського не поставити, а ваша свідома позиція може зберегти не тільки наше спільне майно, а й людське життя.