Повідомлення •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 06 •липня• 2018, 08:15•

Про проведення громадського обговорення містобудівної документації, проекту детального плану території району філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 "Загальноосвітня школа № 3", в межах вул. Миколи Вороного та  вул. Водоп’янова в м. Новоукраїнка.

Замовник  проекту:  Виконавчий комітет Новоукраїнської  міської ради.

Розробник проекту: ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна, м. Кропивницький.

З основними техніко-економічними показниками Проекту детального плану території району філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 "Загальноосвітня школа № 3", в межах вул. Миколи Вороного та  вул. Водоп"янова в м. Новоукраїнка, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в секторі архітектури та містобудування в робочі дні (з 13 до 17 години, каб. 2).

Відповідальний: Завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Коробов А. О. тел. 05251 2-39-66.

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 6 серпня 2018 року  за  адресою:  27100,  м. Новоукраїнка,   вул. Покровська 70.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у письмовому  вигляді   із   зазначенням прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні містити  обґрунтування  з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація та обговорення проекту детального плану території району філії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 "Загальноосвітня школа № 3", в межах
вул. Миколи Вороного та вул. Водоп’янова в м. Новоукраїнка буде проходити  8 серпня 2018 року  о  13.00  год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради в м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.