Про скликання чергової тридцять третьої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Середа•, 04 •липня• 2018, 15:16•

Розпорядження

від  02 липня  2018 року                                               № 159

Про скликання чергової тридцять третьої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять третю сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 10 липня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року.

2)  Про звіт міського голови про здійснення виконавчим комітетом регуляторної політики у сфері господарської  діяльності за 2017 рік.

3) Про звіти Новоукраїнської міської організації ветеранів України, громадської організації "Захист дітей війни" за І півріччя 2018 року.

4)    Про звіт Новоукраїнської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів  - інтернаціоналістів) за І півріччя 2018 року.

5)    Про затвердження проектно-кошторисної документації.

6)   Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти.

7)   Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

8) Про уточнення найменування та місцезнаходження об'єктів, які фінансуються у 2018 році  за рахунок залишку коштів  субвенції з державного бюджету.

9)    Про розгляд  клопотань.

6)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року  № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

7)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 5 та 6 липня                2018 року.

Міський  голова                                                      О. Корінний