Звірівка відзначила День села •PDF• •Друк•
••Середа•, 04 •липня• 2018, 09:06•

Історично місто Новоукраїнка та село Звірівка тісно пов’язані між собою від початку їх утворення, адже назву населеного пункту дослідники пов’язують з прізвищем полковника Звєрєва, який був командувачем військово-поселенського Молдавського гусарського полку фортеці Павлівська, від якої і започатковане наше місто. І хоча Звірівка нараховує кількасторічну історію, відзначати день села розпочали зовсім недавно. Але традиція була наскільки позитивно сприйнята мешканцями Звірівки та розташованої поблизу Нововоолександрівки, що святкування стало традиційним та відзначається щороку в останню суботу червня.

Цьогорічне святкування розпочалось із заходів для самих найменших мешканців Звірівки та Новоолександрівки для яких гостинно відчинив свої двері розважальний комплекс «Moby Hobby». Безкоштовні розваги на всіх атракціонах, солодка вата, морозиво і соки – маса чудових вражень, посмішок - із дзвінким дитячим гамором зустрічали дітлахи черговий день народження малої Батьківщини. Трошки втомлені від  біганини та розваг, але із гарним настроєм діти відбули із Новоукраїнки готуватись до інших святкових заходів.

О 10 годині на сільському стадіоні відбувся кубковий турнір з футболу серед ветеранських команд. Участь у змаганнях взяли футбольні клуби: «Звірівка», «Новоукраїнка» та  «Червона Поляна» (збірна команда Добровеличківського району).

За підсумками турніру  ІІІ місце зайняли ініціатори та організатори змагань – ФК «Звірівка», ІІ місце за футболістами клубу «Червона Поляна», а І місце зайняли та стали володарями перехідного Кубку - ветерани футболу з Новоукраїнки.

Кращими гравцями турніру стали Олег та Ігор Гречан, а також Бірюк Вадим із команди «Червона поляна».

Вечірню святкову програму розпочав концерт, підготовлений творчими колективами Новоукраїнського комунального будинку культури №1 і його філій, вихованцями звірівської філії дитячого садка та учнями ЗШ №4, клубу спортивного бального танцю «Нова». Під час концерту мешканців Звірівки привітали: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, депутат міської ради Олег Гречан, які передали від представників соціально відповідального бізнесу телевізори дитячому садку та  Новоукраїнській ЗШ №4, директор якої Людмила Червоненко також привітала звірівчан із святом та подякувала за цінні подарунки і чудово організоване свято. Після концертної програми для місцевих мешканців  та гостей святкового села було проведено дискотеку, під час якої усіх бажаючих частували юшкою, варениками та іншими смаколиками.

Бажаємо жителям села Звірівки та усієї нашої громади згуртованості, гарних свят, дружної роботи на благо кожного мешканця Новоукраїнської ОТГ.

Чудове свято було проведено за сприяння депутата обласної  ради Володимира Арсірія, Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, депутата міської ради Олега Гречана, депутата міської ради Ігоря Ревенка, керівника ТОВ «Нива Н» Віталія Згами,  дирекції розважального комплексу «Moby Hobby».

Дякуємо усім, хто був причетним до організації та проведення свята!