ГОРДІСТЬ НОВОУКРАЇНЩИНИ •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •червня• 2018, 08:32•

У Новоукраїнській об’єднаній територіальній громаді затвердилась ще одна добра традиція – другий рік поспіль випускників шкіл, які отримали медалі за успішне навчання та їх батьків відзначають міськими нагородами, збираючись на неформальну зустріч із міським головою. У дружньому колі із Олександром Корінним, директорами та вчителями  шкіл, випускники та їх батьки згадують шкільні роки, часом курйозні та веселі ситуації, обмінюються словами вдячності та теплими напутніми побажаннями.

«Другий рік ми вітаємо кращих із кращих учнів, які своєю наполегливістю, розумом, талантом не лише здобувають високі успіхи у знаннях, а й прославляють нашу громаду беручи участь у в олімпіадах та  конкурсах, як місцевих, так і регіональних чи Всеукраїнських.

Маю надію, що здобувши освіту  із не меншим успіхом у вищих навчальних закладах, втілите  свої заповітні мрії щодо обраної професії. Впевнений, що де б ви не жили, яку роботу не виконували, ви гідно представлятимете нашу громаду та всіляко сприятимете її розвитку.  Бажаю вам, справжній ГОРДОСТІ НОВОУКРАЇНЩИНИ, життєвих успіхів і гарної долі» – зазначив у вітальному слові міський голова. До поздоровлень приєдналась начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова.

Цього, як і минулого року 7 випускників Новоукраїнських шкіл здобули золоті та срібні медалі. За високі досягнення у навчанні вони були нагороджені премією Новоукраїнської міської ради, а їх батькам оголошено Подяку.

Нагороди та Подяки отримали:

Здохлій Данило Олександрович, випускник філії № 3 Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, батьки Олександр Дмитрович та Світлана Миколаївна;

Кузьмович Богдан Володимирович, випускник Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, батьки Володимир Миколайович та Ірина Олександрівна;

Чорноморець Анастасія Олександрівна, випускниця Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, батьки Олександр Володимирович та Любов Костянтинівна;

Колпак Анастасія Олегівна, випускниця Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, батьки Олега Анатолійовича та Анну Василівну;

Сергієнко Дарина Сергіївна, випускниця філії № 3 Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, батьки Сергій Георгійович і Оксана Григорівна;

Кивгила Альвіна Іванівна, випускниця Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер", батьки Лариса Миколаївна та Іван Володимирович;

Новікова Яна Олександрівна, випускницю Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад", батьки Олена Миколаївна та Олександр Віталійович;

До вітальних слів на адресу випускників приєднались  люди, чий вклад у їх перемоги важко переоцінити. Від директорів шкіл слово тримала Оксана Григорівна Доценко, від  класних керівників Світлана Петрівна Гнатенко.

Настанови і поради  на порозі дорослого життя прозвучали від представника батьків Оксани Григорівни Сергієнко.

Гарними подарунками для усіх присутніх  були художні номери від талановитих новоукраїнців вокального гурту «Дивограй», Ярослава Пігарєва, Павла Олійника.

Весело і пізнавально минуло свято. Шановні випускники! Крокуйте, не бійтесь! Щасти вам у дорослому житті!

,