Цього року в Україні відзначається 100-річчя державної служби. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 25 •червня• 2018, 10:15•

У добу Української держави 1918 року було зроблено чимало для державного будівництва. За різними оцінками, було прийнято близько 400 нормативно-правових актів стосовно визначення статусу, місця та ролі державної служби в ті часи.

Незважаючи на складний та суперечливий етап національного піднесення, а особливо в 1918 р., був започаткований процес формування та становлення інституту вітчизняної державної служби в Україні.

Саме з метою створення професійного державного апарату Україна першою з пострадянських країн в 1993 році прийняла Закон України «Про державну службу», встановивши таким чином особливий правовий статус осіб, уповноважених на виконання функцій держави – державних службовців. І хоча закон не був досконалим і скоріше упорядкував перехідний період з усіма його складовими і протиріччями, сам факт інституціоналізації в Україні державної служби став важливим для українського державотворення.

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році Указом Президента і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

На урочистостях, приурочених професійному святу держслужбовців, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, оголосив Подяку колективу Новоукраїнської районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків та якісне надання адміністративних послуг жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, з нагоди відзначення Дня державної служби та 100 річчя державної служби України. Також Грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено:

Іщенко

Олену Валеріївну

- начальника загального відділу апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації

Панасенко

Крістіну Суренівну

- адміністратора відділу надання адміністративних послуг  Новоукраїнської районної державної адміністрації

Сумлінна праця державного службовця - почесний і відповідальний обов`язок, покликаний задовольняти інтереси та потреби громадян, здійснювати політичні й соціально-економічні перетворення на благо Вітчизни. Сподіваємося що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни.

Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.