Підтримка Збройних Сил України – запорука незалежності держави. •PDF• •Друк•
••Середа•, 20 •червня• 2018, 18:33•

Підтримка Української  армії - один із пріоритетів діяльності Новоукраїнської міської ради. З початку російської агресії Збройним Силам України та добровольчим батальйонам неодноразово було надано матеріальну допомогу як із бюджету, так із особистих коштів усіх працівників міськвиконкому.

Також у міській раді діє програма підтримки учасників АТО, спрямована на вирішення соціальних потреб військовослужбовців та їх сімей. Найбільша увага - сім’ям загиблих земляків-героїв.

На останній сесії Новоукраїнської міської ради було розглянуто чергове питання пов’язане із проблемами військовослужбовців. Адже для забезпечення нормальних умов роботи відділення комплектування та призову Новоукраїнського райвійськкомату потрібно провести ремонтні роботи у його приміщеннях.

Зважаючи на актуальність питання щодо підтримки Української армії, престижності військової служби, було прийняте рішення щодо виділення на зазначені потреби 15 тисяч гривень.

Також міською владою у бюджеті  передбачені кошти у сумі 24 тисяч гривен для забезпечення перевезення призовників на збірні пункти.

«Ми завжди будемо допомагати захисникам Української землі, допомагаючи вирішенню проблем як окремо кожного військовослужбовця, так і всіляко сприятимемо розвитку армії та престижності військової служби, адже піклуючись про Збройні Сили України - дбаємо про мир та безпеку сучасності і майбутнього, адже ніхто окрім українського солдата не відстоюватиме державу від постійних зазіхань агресорів» - зазначає Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.