Запобігти! Врятувати! Допомогти! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •червня• 2018, 14:10•

18 червня 2018 року для вихованців шкільних таборів з денним перебуванням працівниками 19 державної пожежної рятувальної частини міста Новоукраїнки проведено громадську акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!".

Спочатку учасників акції привітала команда "Рятівний патруль" Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер", яка нещодавно захищала Новоукраїнську об'єднану територіальну громаду на обласному Фестивалі дружин юних пожежних. У ході виступу юні рятівники у популярній і зрозумілій формі розповіли школярам правила пожежної безпеки та пояснили, до чого можуть призвести дитячі пустощі з вогнем і що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі.

Під час зустрічі із школярами вогнеборці продемонстрували дітворі пожежно-рятувальне обладнання та розказали, як і для чого його використовують. Зокрема, рятувальники пояснили, що під час ліквідації пожеж завжди працюють у спеціальних костюмах, які захищають від вогню, і глядачі отримали можливість не лише побачити ці костюми, але й приміряти їх. Також було продемонстровано спеціальні апарати захисту органів дихання та зору – саме ті, в яких рятувальники працюють у задимлених приміщеннях. Малюки із задоволенням спостерігали, як подається вода через пожежний рукав, та залазили у кабіну пожежного автомобіля.

Працівники екстреної швидкої допомоги розповіли про правила надання першої долікарської допомоги та провели практичні заняття для всіх бажаючих.

Загалом – було гамірно і весело. Але ми впевнені: інформація, отримана сьогодні глядачами, принагідно знадобиться їм у повсякденному житті.