Справа життя - допомога ближньому! •PDF• •Друк•
••Субота•, 16 •червня• 2018, 20:59•

В усі часи професія медика  була найблагороднішою, адже на долю медичного працівника випала честь і обов’язок  берегти і захищати, підтримувати і повертати неоціненний дар – життя…

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника України, представників медичної галузі Новоукраїнщини вітали: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступник голови Новоукраїнської РДА Олександр Івань  та заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич.

Олександр Корінний вручив міську премію Імені Станіслава Синовця  Гросул Надії Олександрівні – районному педіатру Новоукраїнської центральної районної лікарні та Ляшенко Людмилі Петрівні – лікарю педіатру дільничному Новоукраїнської ЛА ЗПСМ.

За вагомий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, якісне медичне обслуговування населення, самовіддану працю, професійну майстерність, добросовісне відношення до виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня медичного працівника, нагороджено:

Грамотою Новоукраїнської міської ради:

Березняк

Лідію Вікторівну

- лікаря загальної практики – сімейної медицини Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Ваховську

Тетяну Михайлівну

- сестру медичну відділення інтенсивної терапії Новоукраїнської центральної районної лікарні

Гордієнко

Тетяну Сергіївну

- сестру медичну поліклінічного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні

Гуйван

Наталію Георгіївну

- сестру медичну процедурного кабінету  Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Кареліну

Наталю Валеріївну

- сестру медичну дільничну педіатричну  Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Луньову

Діану Володимирівну

- сестру медичну дитячого відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні

Ткаченко

Галину Іванівну

- сестру медичну хірургічного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні

Фоменко

Ларису Анатоліївну

- лікаря педіатра дільничного Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Представники керівництва районної державної адміністрації та районної ради також вручили нагороди медичним працівникам.

Привітали колег із професійним святом головний лікар Новоукраїнської ЦРЛ Ігор Шилінський та головний лікар КЗ «Новоукраїнського РЦПМСД» Валентина Фортинська.

Кожен із виступаючих наголошував на важливості професії лікаря, адже  допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Люди у білих халатах мають  перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок, часто лікуючи не лише тіло, а й душу, вселяючи в її серце віру та надію.

До гарних слів і теплих побажань приєднались майстри мистецтв Новоукраїнщини, подарувавши чудовий концерт працівникам медицини.

Шановні працівники медичної галузі! Щиро вітаємо вас, з Днем медичного працівника. Бажаємо вам  добра та удачі, міцного здоров’я, щастя, миру і благополуччя, успіхів та натхнення у вашій нелегкій праці! Хай злагода, спокій і мир поселяться у ваших домівках. Зі Святом Вас!