Тиждень відкритих дверей у дитячій музичній школі •PDF• •Друк•
••Четвер•, 14 •червня• 2018, 15:26•

Проект «Тиждень відкритих дверей у дитячій музичній школі» – це цикл філармонічних концертів, презентацій зразків світової класики, майстер-класів з образотворчого мистецтва для вихованців літніх  таборів загальноосвітніх закладів нашого міста та громади.

11 червня в музичну школу завітали учні НВК № 8 та ЗШ № 6, які мали можливість наблизитись і доторкнутись до краси-музики, отримати насолоду від зустрічі з прекрасним.

12 червня викладачі та учні музичної школи відвідали з концертною програмою  дитячий табір «Барвінок» на базі Новоукраїнської ЗШ № 4.

А 13 червня музичну школу тепло зустрічали діти та вчителі філії ЗШ № 3.

Вихованці таборів почули багато нового про видатних композиторів, ознайомилися з різними музичними інструментами, жанрами та стилями, із задоволенням слухали твори у виконанні учнів та викладачів музичної школи, які в свою чергу продемонстрували високий професіоналізм та подарували глядачам незабутні враження.

Педагогічний та учнівський колектив  музичної школи дякує за гостинний прийом, відкриті обличчя, чудову атмосферу  та бурхливі оплески.

Особлива подяка –  відділу освіти  виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за  надані транспортні послуги.

В. о. директора школи

Танська Т. Б.