Вітаємо учасників фестивалю дитячої творчості «Барви Помічної» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 14 •червня• 2018, 14:53•

9 червня  м. Помічна зустрічала гостей. Фестиваль дитячої творчості «Барви Помічної» проводився з метою виявлення талановитих та обдарованих дітей і молоді у різних видах мистецтв, популяризації сучасної естрадної та народної пісні і танцю. Обдаровані діти та підлітки Помічнянської ОТГ, районів і територіальних громад Кіровоградської області яскраво і весело демонстрували свої таланти.

Учні Новоукраїнської дитячої музичної школи також були серед найкращих  і отримали заслужені нагороди:

Попруга Діана та Аміна - номінація «Естрадна пісня» (Кубок та диплом учасника) керівник Білуха Н.М;

Наседкіна Анна - номінація «Народна пісня»(Диплом учасника);

Тріо «Дивограй» - номінація «Вокальний ансамбль»(Кубок, диплом учасника) керівник Білуха Н.М;

Новікова Тетяна - номінація «Естрадний вокал»(Диплом учасника);

Вареха Вікторія-номінація «Естрадний вокал»(Диплом учасника).

Вітаємо наших талановитих «зірочок» і бажаємо ще багато яскравих виступів на різноманітних сценах!