Медична реформа: хвилюючі питання сьогодення. •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •червня• 2018, 13:48•

Новоукраїнський міський  голова, голова Асоціації ОТГ Олександр Корінний організував зустріч правління із заступником Міністра охорони здоров'я України Павлом Ковтонюком з питань впровадження медичної реформи, оскільки її вважають на сьогодні найактуальнішою.

Наразі в громадах виникає багато питань та сумнів щодо змісту та ходу впровадження реформи первинної медицини.

Найбільш гострі проблеми та застереження були обговорені 12 червня під час цієї зустрічі.

«Сьогодні тут зібралися переважно прихильники реформи, але за кожним з нас стоять тисячі людей – мешканці громад. Тому вкрай важливо на етапі її впровадження не допустити серйозних помилок. Сподіваюсь, що Асоціації ОТГ та МОН вдасться вибудувати партнерські стосунки, адже наразі у громад є низка важливих застережень, до яких законодавцям варто прислухатися.

Я задоволений конструктивною робочою зустріччю,  ми отримали відповіді на більшість хвилюючих громадськість питань, деякі залишилися для подальшого опрацювання» - наголосив Олександр Корінний, голова Асоціації ОТГ, очільник Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади.