Юні новоукраїнські футболісти стали чемпіонами Кіровоградської області! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 12 •червня• 2018, 13:04•

Команда юних новоукраїнських футболістів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, змагаючись у першості області з футболу, стала першою серед шести команд Кіровоградщини, здобувши титул чемпіона області.

У період з вересня 2017 по червень 2018 року було проведено Першість Кіровоградської області з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження.

Вихованці ДЮСШ Новоукраїнської міської ради змагалися з командами ДЮСШ «Чемпіон» (м.Бобринець), «Колос Водник» (Кіровоградський район), ДЮСШ «Колос» (Олександрійський район), «ДЮСШ» (м.Долинська), «Тясмин» (смт.Олександрівка).

Призову трійку склали: ІІІ місце – ДЮСШ «Чемпіон» (м.Бобринець), ІІ місце - ДЮСШ «Колос» (Олександрійський район) I місце – за нашими футболістами.

Учні Новоукраїнської ДЮСШ стали переможцями у такому складі: Корінний Богдан, Гудалін Олег, Бабінець Данило, Бегу Віктор, Шавінін Роман, Ватульов Святослав, Татаров Роман, Безпаленко Дмитро, Мунтян Микола, Аветисян Андре, Блідар Ярослав, Проскурняк Олександр, Мутіна Денис, Гелеверя Євген, Макодзеба Володимир, Яковенко Данило, Веремієнко Іван.

Футбол – улюблена гра мільйонів людей. По видовищності, напрузі та азарту важко знайти вид спорту, який з ним зрівняється. Але тому, щоб кожна хвилина гри тримала у напрузі, переповнені чаші стадіонів завмирали у очікуванні і вибухали оваціями – передує довготривала робота тренерів, усіх працівників та служб, які забезпечують комфортні умови тренувань, навчань та організовують різноманітні змагання.

Тож звання чемпіонів, отримане нашими юними спортсменами, це не лише талант і наполегливість гравців, а ще й щоденна праця тренерського складу, організація достойних умов для занять, які є заслугою усіх працівників та дирекції Новоукраїнської ДЮСШ, зокрема Кулаковського Олександра Степановича та Івлєва Костянтина Михайловича.

І маємо впевненість, що цей чемпіонський титул юнацької команди новоукраїнських футболістів не останній, а талановиті гравці стануть гідною зміною як для ФК «Новоукраїнка», так і для клубів Прем’єр-ліги України. Можливо хтось із нинішніх чемпіонів піднесе над головою кубок Ліги Чемпіонів!