Театралізоване свято «Веселі зустрічі» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •червня• 2018, 10:05•

5 червня 2018 року культпрацівниками філії№1 КБК№1 було проведено театралізоване свято «Веселі зустрічі», гостями якого були діти оздоровчих таборів філій №1 та №3 ЗШ№6, Мар’янопільської та Воронівської філій ЗШ№8.

Дійство розпочиналося піснею «Веселкове дитинство», а потім на галявині, один за одним, з’являлися казкові та мультиплікаційні герої свята: собачки (Інна Мараниченко, Юлія Пєжова, Анастасія Петренко та учасники танцювального колективу «Волошки») яких переслідувала Круелла (Юлія Тітовська). Завітав на свято і Кіт Леопольд (Вікторія Поповкіна).  Всі вони веселили дітей, проводили з ними ігри та конкурси і нагороджували переможців призами. Кіт Леопольд зловив «золоту рибку», яка виконала його бажання: пригостити всіх дітей морозивом.

На святі звучали пісні у виконанні Катерини Нечепуренко, Вікторії Насєдкіної, Анастасії Макаренко та гурту «Музичні перлинки» ЦДЮТ «Зоріт» (керівник Оксана Ловінюкова).

Діти весело провели час, смакували морозивом та цукерками.

Призи та подарунки отримані дітьми на святі, були придбані за кошти місцевого бюджету та від спонсорів ТОВ «Нива-Н».

Над програмою працювали Валентина Чайковська, Юлія Тітовська, Віктор Гур’єв.

В. Чайковська – художній керівник філії №1 НКБК№1