Для іноземців посилені санкції за адміністративні правопорушення •PDF• •Друк•
••Середа•, 06 •червня• 2018, 09:21•

Кодекс України про адміністративні правопорушення зазнав змін. Закон України, яким було внесено зміни до КУпАП, набув чинності 29 квітня 2018 року.

Відтак, серед новацій - збільшення розміру адміністративного штрафу за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (ч. 1 ст. 203 КУпАП). Порушникам міграційного законодавства доведеться сплатити від ста до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 1700 до 5100 грн.).

Така ж сума штрафу буде стягуватись з іноземців та осіб без громадянства за умисне невиконання рішення уповноваженого державного органу про заборону в'їзду в Україну. Відповідною статтею доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення.