Обов’язку щодо заміни паспорта-книжки на ID-картку не передбачено •PDF• •Друк•
••Середа•, 06 •червня• 2018, 09:18•

У соціальних мережах продовжує ширитись інформація щодо обов'язкової заміни паспорта-книжки на ID-картку.

Паспорт громадянина України у формі книжки зразка 1994 року є чинним, обмежень щодо строку його дії немає, замінювати його на ID-картку не обов'язково.

Відповідно до закону, паспорт у формі картки видається у таких випадках: вперше по досягненню 14-річного віку, при втраті, крадіжці чи псуванні паспорта-книжки, у випадку зміни прізвища чи інших даних особи власника, а також за бажанням замість вклеювання фотокартки у паспорт старого зразка по досягненню 25- та 45-річного віку.

Управління Державної міграційної служби в області звертається з проханням не користуватись недостовірною інформацією та не створювати ажіотажу з питання оформлення документів.