Додаткові послуги, які надаються комунальними підприємствами Новоукраїнської міської ради. •PDF• •Друк•
••Середа•, 06 •червня• 2018, 08:53•

Рішенням виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від 30 травня 2018 року затверджено вартість додаткових послуг, які можуть надавати комунальні підприємства.

Мешканці Новоукраїнської ОТГ, а також підприємства, організації та установи мають змогу замовити у зазначених підприємств КП «Водокомунгосп»:

- завезення питної води автоцистерною (6 м3 );

- вивезення сміття (надання тракторного причепу  для вивантаження та вивезення);

- за наявності матеріалів, замовити сантехніка із погодинною з оплатою;

- послугу з обкошування трави та порослі.

Також, оскільки чинним законодавством було зобов’язано комунальні підприємства виключити з тарифу на централізоване водопостачання  повірку, обслуговування та заміну лічильників, рішенням виконкому затверджено послугу із розпломбування, монтажу (демонтажу), транспортування, повірки, опломбування, як одного, так і двох вузлів обліку  води.