Вдруге у Новоукраїнській громаді відбувся конкурс міні-проектів «Влада і громада – разом!» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 04 •червня• 2018, 07:46•

30 травня 2018 року було проведено засідання Конкурсного комітету конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!", на якому було оголошено про переможців конкурсу міні-проектів розвитку у 2018 році.

За результатами оцінювання міні-проектів членами конкурсного комітету конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!"  визнано переможцями наступні міні-проекти:

-                     Міні-проект "Збагнути! Зробити! Зберегти!", керівник проекту Рачкован Валентина Вікторівна;

-                     Міні-проект "Мистецький парк", керівник проекту Дринич Олена Владиславівна;

-                     Міні-проект  "Разом краще",  керівник проекту Скороход Сергій Петрович;

-                     Міні-проект "Спортивна площадка SPLIM", керівник проекту Мусієнко Аліса Віталіївна;

-                     Міні-проект "Екологічно чистий дитячий ігровий майданчик", керівник проекту Артюшина Тетяна Анатоліївна;

-                     Міні-проект "Щасливі діти", керівник проекту Савченко Анатолій Борисович;

-                     Міні-проект "SMART сортування", керівник проекту Білокоз Тимофій Тимофійович;

Ще один міні-проект "Додай в дитинство радість" визнано резервним і керівнику проекту Нацибуліній Наталії Миколаївні рекомендовано його доопрацювати.

Міський голова Олександр Корінний подякував  усім учасникам конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!" за презентації міні-проектів, за цікаві ідеї та ініціативи. І хоча усіх проектів не визнано переможцями цікаві ідеї буде реалізовано поза межами конкурсу.  адже мета конкурсу міні-проектів перш за все спрямована на активізацію громади, виявленню та реалізацію громадських ініціатив та  не лише на спільну роботу по спорудженню певних культурних чи інфраструктурних об’єктів, а й на співвідповідальність за їх збереження.

З переможцями конкурсу підписано договори про реалізацію міні-проектів та  поставлено завдання розпочинати реалізацію міні-проектів.