Громадські слухання щодо проекту генерального плану міста Новоукраїнка •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •червня• 2018, 15:35•

На минулому тижні виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради було організовано та проведено громадські слухання щодо проекту генерального плану м. Новоукраїнка, який стане головним документом подальшого розвитку та розбудови міста на наступні 20 років. Під час заходу розробники проекту ТОВ "Кайлас-Аеро" представили напрацювання та розрахунки перспективного планування території під житлову, промислову та іншу забудову. Зазначений  план передбачає також і зміну меж та збільшення площі населеного пункту з 2060 га до 2150 га, встановлення охоронних та санітарних норм на певних об’єктах, визначає режими використання територій відповідно до цільового призначення земельних ділянок.