Сьогодні день дитинства – гарне свято! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •червня• 2018, 15:23•

Швидко спливає час... Ще один навчальний рік завершив свою роботу. І знову в наших школах гостинно розпочали свою роботу оздоровчі табори з денним перебуванням.
Сьогодні день дитинства – гарне свято!
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато…
Цей гарний день святкує цілий світ!
1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. Сьогодні цей день зібрав на відкритті зміни вперше у нашій об'єднаній територіальній громаді гарних, життєрадісних, усміхнених дітей, вихователів, батьків та гостей на спортивному майданчику.

З вітальним словом до присутніх звернулася Стратонова Тетяна Іванівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. А щоб відпочинок був кращим, то кожен заклад отримав подарунки.
Діти з цікавістю та з радістю зустріли Фіксиків, які підняли настрій усім присутнім. Потім усіх розділили на 10 ігрових майданчиків, на яких і діти, і вихователі гралися та навчилися нових ігор. Для всіх учасників проведено танцювальний майданчик.
Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення є єдино можливим.
Головне завдання для малечі – прекрасно відпочити й набратися нових сил та позитивних емоцій для подальшого навчання. Тоді як для дорослих - завдання потурбуватися про те, аби літо було не тільки барвистим, а й якісним.
Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці Новоукраїнської міської ради, стає доступним кожній сім`ї.
Хай вирує табірне життя,
Хай веселим воно буде і щасливим
Хай приємним буде відпочинок
У дитячім таборі розпочалася зміна!
Бажаємо усім дітям і дорослим приємного і вдалого відпочинку влітку 2018 року!
Дякуємо за підготовку, організацію та проведення свята працівникам ЦДЮТ "ЗОРІТ".