Фінальні обласні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2004 р.н. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •червня• 2018, 14:28•

26 травня 2018 року на центральному стадіоні у м.Новоукраїнка відбулися фінальні обласні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2004 р.н.

У заключному поєдинку зустрілися команди з Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, з міст Долинської та Кропивницького, Олександрійського, Вільшанського районів.

За зайняте І місце у дисципліні «Жонглювання м’ячем» був нагороджений – Веремієнко Іван (Новоукраїнська ОТГ), за ІІ місце – Ільченко Євген (м.Кропивницький), за ІІІ місце – Моял Михайло (Вільшанський район).

За зайняте І місце у дисципліні «Удари на точність» був нагороджений – Корінний Богдан (Новоукраїнська ОТГ), за ІІ місце – Сідіг Абдуль (м.Долинська), за ІІІ місце – Поповкін Олександр (Новоукраїнська ОТГ).

За зайняте І місце у дисципліні «Удари на дальність» був нагороджений – Ващеня Владислав (м.Долинська), за ІІ місце – Лубкін Денис (Олександрійський район), за ІІІ місце – Мунтян Микола (Новоукраїнська ОТГ).

Кращими гравцями у змаганнях були визначені:

«Кращий воротар» - Корінний Богдан (Новоукраїнська ОТГ),

«Кращий захисник» - Гейко Михайло (Олександрійський район),

«Кращий півзахисник» - Федьоха Владислав (Олександрійський район),

«Кращий нападник» - Пурцакін Єгор (м.Кропивницький),

«Кращий гравець» - Заяц Денис (м.Кропивницький).

Бронзовим призером у обласних фінальних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2017-2018 р.р. серед юнаків 2004 р.н. визначено команду Новоукраїнської ОТГ.

Срібним призером стала команда Олександрійського району.

Звання «Переможця» і путівку на зональні Всеукраїнські змагання здобула команда з м.Кропивницький.