30 травня 2018 року в Центральному палаці культури "Ювілейний" відбулося Свято обдарованих дітей. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •червня• 2018, 14:01•

На святі відзначиликращих учнів Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади за особливі досягнення в навчанні, спорті, музиці, хореографічному мистецтві та у творчих фестивалях, конкурсах, виставках.

Олександр Корінний, заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко, секретар Новоукраїнської міської ради Людмила Вишневецька, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Козловська та завідувач сектору у справах фізичної культури і спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Олена Скороход.

Під час свята було нагороджено 212 переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, спартакіад. Їм вручено іменні сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Звісно, значною мірою успіх сьогоднішніх переможців залежить від вчителів, тренерів, керівників творчих колективів, тому Щирі оплески та слова вдячності були адресовані також їх педагогам-наставникам.

Святковий настрій допомогли створити переможці та призери обласних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів вихованці центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" та дитячої музичної школи та школа танцю «Натхнення».