Розпорядження Новоукраїнського міського голови про скликання чергової тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •травня• 2018, 14:32•

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять другу  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 14 червня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2) Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

3)    Про встановлення місцевих податків  і зборів на 2018 рік.

4)    Про затвердження проектно-кошторисної документації.

5)    Про призначення директора закладу освіти у сфері культури.

6) Про внесення змін до кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища .

7) Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради відповідно до постанови КМУ від 10.05.2018 року № 363.

8)   Про впорядкування умов оплати праці.

9)    Про розгляд  клопотань.

10)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року                    № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

11)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 7 та 8 червня                2018 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний