23 травня 2018 року відбувся конкурс на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 24 •травня• 2018, 10:20•

На конкурс було подано документи від п’ятьох претендентів: Гончаренко Людмили Олексіївни, Завгородньої Валентини Степанівни, Зіноватної Анни Анатоліївни, Ловінюкової Оксани Володимирівни, Халявки Олега Станіславовича.

Кандидати представили програми  розвитку Новоукраїнської дитячої музичної школи на один та п’ять років, а також відповіли на запитання членів конкурсної комісії.

Після дискусії та обговорення програм розвитку озвучених кандидатами, шляхом таємного голосування члени комісії визначили переможця конкурсу. Ним стала Завгородня Валентина Степанівна.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на посаду директора закладу освіти  у сфері культури (ПСМНЗ) затвердженого рішенням Новоукраїнської міської ради від 12 квітня 2018 року №851 готується подання на сесію міської ради для погодження переможця.