Депутат ХХІ сторіччя •PDF• •Друк•
••Четвер•, 24 •травня• 2018, 10:15•

21-22 травня у Новоукраїнці проведено роботу щодо реалізації проекту «Депутат ХХІ сторіччя», програма якого спрямована на навчання депутатів місцевих рад. Депутати, працівники виконкому та активісти Новоукраїнської об’єднаної громади два дні навчались в майстерні «Новий депутат. Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні».

Експерти проекту «Депутат ХХІ сторіччя» розробили уніфікований комплексний курс навчання, який складається з 3-х етапів і спеціально націлений на новобраних депутатів ОТГ. Пропоновані майстерні мають на меті допомогти депутатському корпусу місцевих рад і включають в себе повний перелік питань, з якими стикаються депутати і їх помічники при щоденній роботі.

Під час Новоукраїнської майстерні учасники обговорювали питання формування активу громади і зміни місцевих правил і нормативів, особливостей законодавства про місцеве самоврядування, депутатських ризиків при декларуванні і конфлікті інтересів, програмно-цільового методу бюджетування, цільових програм та інші важливі теми.

Тренінг провели досвідчені експерти з місцевого самоврядування Алла Юрковська і Сергій Гончар.

Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).