Заходи з ліквідації несанкціонованої вуличної торгівлі •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 22 •травня• 2018, 07:18•

18 травня 2018 року   робоча група  з ліквідації несанкціонованої вуличної торгівлі  Новоукраїнської міської ради спільно з представниками  Новоукраїнського  районного відділу  головного  управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  та сектору  превенції   Новоукраїнського відділу  поліції   Головного  управління  національної поліції  в  Кіровоградської  області  в рамках  проведення заходів по  ліквідації  стихійної  торгівлі   провели рейди  по вул. Соборній  (біля Центрального ринку), пров. Лікарняний  (біля Новоукраїнської  центральної районної  лікарні),  перехресті  вул.. Миколи  Вороного  та  вул.. Павлівська.  Під час рейду виявлено порушника та складено протокол  за  ст. 160  Кодексу України про адміністративні правопорушення  "Торгівля з рук у невстановлених місцях".

Заходи з ліквідації несанкціонованої вуличної торгівлі  будуть  проводитися  й надалі.