Засідання методичної ради •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •травня• 2018, 12:51•

Відбулося чергове засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. На заході були присутні члени методичної ради та голови міських методичних формувань.

Порядок денний засідання передбачав розгляд ряду важливих та актуальних освітянських питань. На початку засідання до присутніх звернулася Стратонова Т.І., начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Тетяна Іванівна підвела підсумки за 2017/2018 навчальний рік та подякувала присутнім за плідну роботу.
Педагогічні працівники заслухали аналіз роботи методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за 2017/2018 навчальний рік, який представила Бондаренко С.О., методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.
Голови методичних формувань у дружній атмосфері презентували цікаві методичні заходи та ідеї, педагогічні знахідки та розповіли про творчий підхід у роботі з учителями. Поділились своїм педагогічним досвідом, досягненнями та думками.