Новоукраїнські волейболісти Вперше стали чемпіонами Кіровоградської області! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 15 •травня• 2018, 18:37•

12 травня у смт. Олександрівка відбулися обласні змагання з волейболу серед жіночих та чоловічих команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області. На жеребкуванні були представлені 13 жіночих і 16 чоловічих команд.

Чоловіча команда, перегравши усіх суперників, виборола титул чемпіонів області із волейболу.

Жіночі команди були розподілені на чотири групи. Команда Новоукраїнської ОТГ потрапила у групу до Знам’янського та Новомиргородського районів, але вийти до фінального етапу цього разу не пощастило. До складу жіночої команди увійшли: Наталія Кирилюк, Наталія Донець, Єлизавета Рясна, Діана Козловська, Анна Борщ, Анастасія Гуржій, Людмила Релік, Аліна Гуляєва, Сніжана Даценко, Вікторія Романенко. До речі, Наталія Кирилюк не лише директор дитячо-юнацької спортивної школи (яку очолила у вересні 2017 року), а й тренер жіночої збірної з волейболу та її провідний гравець.

Наша чоловіча команда потрапила до групи із 4 команд із Голованівського, Онуфріїнського та Новоукраїнського районів. Обігравши всіх - вийшла до півфіналу. Де здолавши у новомиргородців з рахунком 2:0, пройшли до фіналу. У якому наші спортсмени у двох партіях  обіграли команду Долинського району та стали чемпіонами Кіровоградської області!

Честь Новоукраїнської ОТГ захищали гравці: Олександр Забілястий (капітан команди), Богдан Зіненко, Андрій Денисенко, Микола Антонюк, Олександр Попович, Павло Бабчук, Вячеслав Харченко, Сергій Діденко, Артем Гапоненко, Олександр Бондаренко (представник команди).

Успіх нашої команди - це багаторічна робота гравців і тренерів над удосконаленням ігрової майстерності, систематична увага та підтримка міської влади щодо розвитку цього виду спорту. Щиро вдячні спортсмени представникам соціально-відповідального бізнесу:  директору ТОВ «Зерновик» Ігнатенку В.В., директору ТОВ «Лан» Макодзебі О.М. - за допомогу в організації поїздки на турнір.

«Нарешті! Більше 15 років ми з колегами займалися розвитком волейболу - постійно проводили багато турнірів, ремонтували зали, ростили молодь, щоб сьогодні вперше Новоукраїнська ОТГ стала чемпіоном обласних спортивних Ігор! Безмежно вдячний всім за багаторічну альтруїстичну працю та сьогоднішню ІСТОРИЧНУ ПЕРЕМОГУ!!!» - зазначив Новоукраїнський міський голова, голова міської федерації волейболу Олександр Корінний.