Чемпіонат Кіровоградської області з футболу •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 14 •травня• 2018, 14:35•

12 травня на центральному стадіоні відбувся матч ІІ-го туру 28-ого чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року між командами ФК «Новоукраїнка» та «Олексадрія-Аметист».

Після нічиєї у першому матчі «Олександрія - Аметист» мала у своєму активі 1 очко і посідала 4-е місце в турнірній таблиці у «ВИЩІЙ ЛІЗІ» чемпіонату Кіровоградщини. ФК "Новоукраїнка" після стартової домашньої перемоги над березівським «Інгул-Агро-Лендом» з рахунком 1:0, набрав 3 залікові пункти і посідав 3-є місце в турнірній таблиці чемпіонату області. Матч видався напруженим і цікавим, новоукраїнська команда переважала суперників на полі, результатом чого стали 2 забиті м’ячі, які затріпотіли у сітці воріт олександрійців, але, на жаль, не були зараховані арбітрами.

Ще одного разу нападник господарів Владислав Сінькевич, після пасу Дмитра Корінного вийшов сам на сам з воротарем, але поцілив у стійку воріт, чим здійняв на ноги трибуни стадіону.

І хоча матч закінчився внічию: 0:0 - глядачі були задоволені грою та щиро підтримували улюблену команду. До речі, як і минулого року, Новоукраїнський стадіон був заповнений глядачами. І навіть не зовсім комфортна погода не зіпсувала спортивного свята любителям футболу, які з нетерпінням очікують наступного матчу на нашому полі, та бажають гарної гри футбольному клубу «Новоукраїнка».

Не останню роль у гарній грі футболістів мають умови для тренувань, інше необхідне забезпечення. Відмінне смарагдове поле, значно покращені роздягальні та душові кімнати, придбана нова тренувальна та ігрова форма, все - завдяки спільним зусиллям, міської влади, соціально-відповідального бізнесу працівників спортивної школи.

ФК "НОВОУКРАЇНКА" дякує за всебічну підтримку депутатському корпусу Новоукраїнської міської ради, депутату обласної ради Володимиру Вікторовичу Арсірію, народному депутату України Станіславу Семеновичу Березкіну, директору ТОВ "Зоря" Ігорю Олександровичу Литвиненку, керівнику фермерського господарства «Землероб» Станіславу Леонідовичу Косенку, приватним підприємцям Сергієві Сергійовичу Шлапаку, Віталію Миколайовичу Згамі, Ігорю Олександровичу Свірщевському, Андрію Олександровичу Уманцю, Анатолію Борисовичу Савченку та Юрію Вікторовичу Балану.

Після 2 турів наші земляки з 4-ма заліковими пунктами посідають 2-гу сходинку підсумкової таблиці.

Наступний матч чемпіонату області на нашому стадіоні відбудеться у суботу, 26 травня. В цей день в рамках 4-ого туру ФК "Новоукраїнка" прийматиме на своєму полі гайворонську «Зорю». Початок матчу о 17 год. 00 хв.

Запрошуємо прийти на стадіон та підтримати нашу команду.