Вітаємо ФК «Новоукраїнка» із перемогою! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 07 •травня• 2018, 14:19•

5 травня стартував 28-ий чемпіонат Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року. На домашньому полі команда ФК «Новоукраїнка» переміг із рахунком 1:0 команду «Інгул-Агро-Ленд» із Устинівського району. На 75-тій хвилині матчу гол у ворота суперників забив капітан команди Андрій Федотов.

«Вітаю вболівальників, гравців та меценатів ФК "Новоукраїнка" з 15-літтям!
Дякую гравцям за чудовий подарунок у вигляді перемоги у матчі-відкритті!
Дякую всім, хто в єдиному пориві злетів до неба на 75-ій хвилині матчу після голу нашого капітана!
Дякую всім, хто, як завжди, долучився до організації домашнього матчу - готував поле, озвучував склади, охороняв громадський порядок, надавав медичну допомогу, одягнув команду у сучасну форму та костюми (жодної копійки з бюджету) та всім, хто вважає себе частинкою цієї великої футбольної родини!
Дякую всім, хто бурчить та критикує - Ви не даєте нам можливості зупинятися і робите наш кращими!
В цьому сезоні легких матчів не буде, тож підтримка команді вкрай необхідна!» - зазначив у своєму дописі Новоукраїнський міський голова, голова федерації футболу Новоукраїнки Олександр Корінний.