VІ Центрально - Український музейно - туристичний фестиваль •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 07 •травня• 2018, 13:50•

5 травня на території Дендропарку у м. Кропивницькому відбувся VІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

Новоукраїнська громада  взяла активну участь у фестивалі, презентуючи свій туристичний потенціал. Родзинками представлення стали запашний коровай виготовлений технологом СТОВ «Степ-Агро» (директор Арсірій Володимир Вікторович) Фулгою Галиною Іванівною, оригінальні   вироби  майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Анатолія Коробова (художнє випилювання) та Світлани Семенової (сувеніри ручної роботи), які не залишили байдужими відвідувачів. Особливу увагу привернула яскрава квіткова композиція, яка стала своєрідною фотозоною. Почесних гостей зустрічали запашним  короваєм та виступом  малої групи народного аматорського  хорового колективу «Хлібодари» (керівник  Володимир Фулга).

На великій сцені Дендропарку гостей радували своїми виступами талановиті солісти-аматори Новоукраїнського комунального будинку культури №1.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто сприяв у підготовці та організації виїзду на фестиваль, за допомогу у презентації нашої громади.