Фестиваль гумору "Ліга сміху" в Новоукраїнці відбувся! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •травня• 2018, 07:37•

27 квітня в Новоукраїнці відбувся фестиваль гумору "Ліга сміху".

Останнім часом чимало цікавих подій відбувається у вчительсько-учнівському середовищі Новоукраїнської громади. Різноманітні наукові конференції, зустрічі із письменниками, безліч наукових, виховних та розважальних заходів, сповнених новизною та відродженням традицій.

Один із останніх заходів був досить не звичайним у низці розважальних конкурсів підготовлених освітянами. Адже у гумористичному фестивалі «Ліга сміху» брали участь команди, до складу яких входили лише працівники закладів освіти.

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 гостинно зустрічала     7 команд: "НУШШШ" – Новоукраїнського НВК № 8, "ДЮЦеграй"  - ЦДЮТ "ЗОРІТ", "Хай пре" – Мар’янопільської філії, "6 кадрів" – філії № 1, "Шльопки" - філії №3, "Білі ворони" – Новоукраїнської ЗШ №4 та гостей нашої ОТГ Іванівського НВК  "Баба Галя".

Команди вправлялись у веселих конкурсах: “Візитка”  - коротке знайомство з командою і такий собі розігрів,  "Домашнє завдання - озвучка" конкурс, до якого команди мали час підготуватися та змаганнях імпровізації “Пісенний батл”.

Оцінювали виступи експерти гумору, серед яких: Сергій Зілінський, Тетяна Козловська, Світлана Стеценко, Людмила Білокоз. Вони відзначили неабиякі творчі, акторські, вокальні та гумористичні таланти всіх учасників команд.

Гарний настрій  та задоволення від гри об’єднало не лише команди, а всю педагогічну громадськість, не лише у науково-професійній творчості, а й у відпочинку та повсякденному житті.

Сподіваємось, що фестиваль стане традиційним і до нього долучиться ще більше команд, адже вміти сміятися над собою та своїми проблемами вміють талановиті люди!

Захід відувся за підтримки райкому профспілки працівників освіти України (голова – Таровик О.І.), відділу освіти (начальник – Стратонова Т.І.)