Обласні змагання з легкої атлетики •PDF• •Друк•
••Четвер•, 03 •травня• 2018, 10:09•

У смт. Олександрівка відбулися змагання з легкої атлетики у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.

Збірна команда Новоукраїнської ОТГ була представлена у складі: Аветисян Андре, Мізіна Аріна, Гудалін Олег, Доня Петро, Рясна Єлизавета,  Козловська Діана, Максимець Віктор, Язловецький Станіслав, Шаповал Леонід, Куртишанов Андрій, Бубнов Олександр, Беззадін Денис, Борщенко Дмитро.

Новоукраїнська ОТГ серед 21 команди цього разу в трійку кращих не потрапила, але без нагород не залишилась. Найкращий результат здобув учень Новоукраїнської ЗШ № 6 Язловецький Станіслав (тренер Заворотній Петро Михайлович), який зайняв ІІ місце серед дорослих у стрибках у довжину з розбігу.