Використання інноваційних технологій в освітньому процесі під час викладання природничих дисциплін •PDF• •Друк•
••Середа•, 02 •травня• 2018, 12:23•

25 квітня до нашого міста завітала численна делегація з усіх куточків Кіровоградської області. В її складі було 30 вчителів географії і природознавства, 2 науковців КОІППО Федірко Ж.І. та Хлань Л.М.,  заступник декана Центральноукраїнського ДПУ ім. Винниченка Мирза-Сіденко В.М.. Делегація мала на меті проходження педагогічної практики для здобувачів освіти на тему: "Використання інноваційних технологій в освітньому процесі під час викладання природничих дисциплін" на базі Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 з вивчення і узагальнення досвіду роботи вчителя географії і економіки Гальченко Лариса Володимирівна.

Вітальним словом учасників зустріла головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Горбатенко Валентина Іванівна. Заступники директора з освітнього процесу Дробот Наталія Валентинівна та Андріяш Наталія Михайлівна Новоукраїнської ЗШ I-III ст. № 6 презентували заклад освіти. Хлань Людмила Миколаївна, завідувач НМЛ природничо-математичих дисциплін КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського", ознайомила з планом роботи.

Одним з важливих питань семінару було засідання творчої групи по впорядкуванню видання "Геграфічна енциклопедія Кіровоградської області", робота над яким розпочата рік тому.

Здобувачі освіти відвідали опорний навчальний заклад, мали змогу переглянути цікаву презентацію про його історію та сьогодення.

Для детального ознайомлення з досвідом роботи Лариси Володимирівни,  учасники семінару відвідали відкритий урок географії у 9-А класі на тему: "Туризм як складник національної економіки, його види. Чинники розвитку туризму в регіоні, країні. Туристична інфраструктура" та взяли участь у роботі туристичного агентства, яке організували учні класу.

У презентації досвіду роботи вчителя були задіяні учні-переможці олімпіад і конкурсів, яких підготувала вчитель.

Важливим підсумком роботи стала презентація науково-практичного посібника для учнів "Протоки, канали, мости (в просторі України і світу)", який уклала і створила тестову базу Гальченко Л.В.

Всі присутні взяли участь в обговоренні побаченого і почутого, науковцями та слухачами курсів було високо оцінено роботу вчителя та створений посібник. Особливо сподобався рівень комунікативної та економічної компетентностей учнів, які вони проявили під час уроку та при презентації досвіду вчителя. Родзинкою заходів був виступ Гурьєва Валерія та талановитих артистів 6-А класу з піснями, танцями і сценками екологічного спрямування.

Для справжнього спілкування з природою учасників семінару ознайомили з дослідною ділянкою Новоукраїнського відділення Оникіївського лісництва, де еколог Ярова О.І. провела екскурсію господарством та надала компетентну консультацію щодо вирощування окремих рослин.