Розпорядження про скликання чергової тридцять першої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •квітня• 2018, 07:20•

Розпорядження

від  23  квітня  2018 року                                                               № 106

Про скликання чергової тридцять першої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять першу  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 травня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2.На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2)     Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2019 роки.

3)    Про затвердження переліку проектів, які буде реалізовано у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оформлення інфраструктури об′єднаних територіальних громад.

4)  Про визначення замовника за виконання будівельних робіт.

5)   Про затвердження проектно-кошторисної документації .

6)    Про призначення директора комунального закладу "Новоукраїнський міський інклюзивно-ресурсний центр".

7)    Про підсумки виконання міського бюджету за  І квартал 2018 року.

8)   Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів за рахунок коштів міського бюджету.

9)    Про розгляд  клопотань.

10)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року    № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

11)  Звіт про роботу міських комунальних підприємств за І квартал   2018 року.

12)  Питання землекористування та землевідведення.

3.Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 4 та 5 травня                2018 року.

Міський  голова                                                   О. Корінний