Відновлено інфраструктуру громади після негоди •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •квітня• 2018, 15:50•

Швидкий перехід від зимової погоди до тепла став причиною буревію, який спричинив чимало проблем мешканцям нашої громади: пошкоджені покрівлі будинків, зламані дерева, понівечені паркани та ін.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний доручив спеціально створеній комісії обстежити житлові та комунальні об’єкти громади щодо шкоди заподіяної негодою. Одним із найбільш пошкодженим об’єктом була покрівля будинку за адресою вул. Промислова, 30. Майже 50% відсотків м’якої покрівлі будинку було знесено потужним вітром.

Олександр Корінний доручив у найкоротший термін відновити цілісність покрівлі, що своєчасно та якісно виконала підрядна організація. Тому наступні погодні негаразди не зіпсували квартири мешканців зазначеного будинку.

Також було виділено кошти на відновлення дахів приватних будинків, які особливо постраждали в наслідок негоди.