Шукаємо патронатних вихователів! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 23 •квітня• 2018, 14:49•

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: грошове забезпечення патронатного вихователя, соціальна допомога  на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви сім’я,  яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте на території Новоукраїнської міської обʼєднаної територіальної  громади і небайдужі до долі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримайте інформацією, як тимчасово підтримати дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах на платній основі.

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТ?

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

ХТО МОЖЕ СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ?

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні

ДІТИ ЯКОГО ВІКУ МОЖУТЬ БУТИ ВЛАШТОВАНІ ПІД ПАТРОНАТ?

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років.

ЯКИЙ ТЕРМІН ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ В ПАТРОНАТІ?

Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках за рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

За детальною інформацією звертайтеся до Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за адресою:   м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59, ІІІ поверх,  кабінет №12а, тел. 2 -39- 40 (Мироненко Юрій Петрович).