14 квітня на центральному міському стадіоні у Новоукраїнці відбулися зональні обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч-2018». •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •квітня• 2018, 12:20•

У змаганнях брали участь команди Новоукраїнської та Маловисківської об’єднаних територіальних громад, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського та Кіровоградського районів.

Під час  офіційної частини учасників змагань привітали: заслужений  працівник фізичної культури і спорту України, голова  Кіровоградської обласної федерації футболу, член федерації футболу України Віктор Анатолійович Безсмертний та міський голова, голови Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Олександрович Корінний, а також вручили  футбольні м’ячі юним спортсменам.

Після проведених ігор – команди посіли місця, відповідні своїм здобуткам у ході змагань:

І місце – Новоукраїнська ОТГ;

ІІ місце – Маловисківська ОТГ;

ІІІ місце – Новоархангельський район;

ІV місце – Новоукраїнський район;

V місце – Кіровоградський район;

VІ місце – Новомиргородський район.

Кращими  гравцями  турніру названо Веремієнка Іван, Балаура Дмитра (Новоукраїнська ОТГ), Довгого Владислава, Ковтуна Павла (Маловисківська ОТГ), Коломійця Олександра (Новоархангельський район).

За результатами змагань з елементів техніки гри у футбол кращим стали:

У вправі «Жонглювання м’ячем» - Веремієнко Іван та Балаур Дмитро (Новоукраїнська ОТГ), Баділов Рустам (Новоукраїнський район).

У вправі «Удари по воротах на точність – Ісаєнко Назар (Новоукраїнська ОТГ), Бондаренко Павло (Маловисківська ОТГ), Нікітенко Ярослав (Новоархангельський район).

У вправі «Удари м’яча на дальність» - Мороз Андрій, Золотухін Артем (Кіровоградський район), Кудімов Павло (Маловисківська ОТГ).

Змагання відбулися на високому організаційному рівні. Особлива подяка всім членам колективу Новоукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи за активну участь у їх проведенні!